Ford Fiesta
1.0 EcoBoost ST Line 1e Eigenaar|Clima|PDC|LM Velgen|Sport Uitlaat|APK tot 08-2026
Direct kopen, basisprijs: € 6.749,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.749,-
LEASEPRIJS: € 111,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.349,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost ST Line 1e Eigenaar|Clima|PDC|LM Velgen|Sport Uitlaat|APK tot 08-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.210 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.749,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-704-VK |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 1.030 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.555 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 565 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch 8 spaaks lichtmetalen velgen in Rock Metallic
- Metaallak
- Voorruitverwarming
- achterspoiler
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Privacy Glass
- regensensor
- side-skirts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Active City Stop
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Airco
- Climate Control
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- Rookvrij
- sportonderstel
- start/stop systeem